Kaliteli yaşam, kaliteli mekânlarda hayat bulur…

Mobilyanın Kalbi Ankara, Akyurt’ta faaliyetteyiz. Firma geçimişi 30 yıla dayanmaktadır.

12 000 m2 kapalı alanda en son teknolojik makine ve ekipman parkı ile sizlere 70 kişilik uzman Mühendis, Mimar, ahşap ve cila Ustaları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bünyemizde, çeşitli ölçek ve kategorilerde iç mimari tasarım, projelendirme ve anahtar teslim uygulama hizmeti veriyoruz.Dinamik ve yaratıcı kadromuzla dünya trendlerini takip ediyor, kullanıcı konforu odaklı, modern, özgün ve ekonomik tasarımlarımla yaşam alanını kullanıcısı ile

bütünleştirmeyi hedefliyoruz. İşverenin gereksinim, talep ve hayallerini, kendi hayal gücü ve birikimleriyle harmanlıyoruz. Projeler, kaliteli bir yaşamın

kaliteli mekânlarda hayat bulduğu inancıyla ele alıyoruz.

 

Bir markayla müşterisinin fiziksel olarak karşılaştığı ilk mekân şüphesiz ki o markaya dair ilk izlenimi oluşturur. Bu sebeple iç mekân tasarımının marka ile bütünlüğüne önem veriyor, konsept danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet kapsamında iç mimari tasarımlarıyla marka kimliğinize dair her şeyi birlikte, bir bütün olarak ele alıp tasarlıyoruz. Kimi zaman yepyeni bir marka yaratıyor, kimi zaman da var olan bir markaya yeni bir güç kazandırıyoruz.

Ekip çalışmasının önemine olan inanç ile projenin ihtiyaçları doğrultusundaki bütün disiplinler ile paylaşım ve etkileşim içinde çalışıyoruz. Multi-disipliner bir çalışma ağına sahip olan firmamız disiplinler arası koordinasyon hizmetini üstlenir.

“Şeffaflık” ve “dürüstlük” kavramlarını, en önemli iş prensiplerimiz olarak kabul ediyoruz. Projeyi tasarım aşamasında her yönüyle çözüyor ve uygulama aşamasında etkin bir şantiye organizasyonuyla hızlı çalışıyoruz. Bütünü oluşturan her detaya ve işçiliğe büyük önem veriyoruz. Mimaride, tasarım kadar fonksiyonun da önemli olduğunu unutmuyor, estetik kaygılarımızın işlevselliğin önüne geçmesine izin vermiyoruz. Büyük ya da küçük, her mimari tasarım ve uygulamaya aynı özeni gösteriyoruz. Asla kendimizi tekrar etmiyoruz. Moda olanın geçici büyüsüne kapılmadan, dünyayı takip ediyoruz.

 

Sorunu görüyor, çözümü buluyoruz.

Doğru bir projenin anahtarının iletişimde olduğu düşüncesinden yola çıkarız. İç mimari projesi yapılacak mekânın tanımına bağlı olarak, yatırımcıdan ya da kullanıcıdan aldığımız bilgiler bizim için en temel başlangıç noktasıdır. Kişisel mekanlar için; “kullanıcı talepleri”, ticari bir mekândan bahsediyor isek; “müşteri portföyü, yatırım bütçesi, kapasitesi ve pazarlama stratejileri” tasarım ve projelendirme sürecimizin ilk aşamasını oluşturur. Karmaşık ve çok fonksiyonel   mekân sistemlerinden, basit fakat işlevsel mekanlara kadar, geniş bir yelpazede proje konseptleri üretiriz. Beklentiler, fonksiyonel gereklilikler ve estetik kaygılar üçgeninde yarattığımız konsept projeler, teknolojinin bize sunduğu tüm 3d görsel, teknik sunumlar ve tecrübeye dayalı bir ekip çalışmasıyla          uygulanmaya hazır hale geldiğinde; size kontrollük, danışmanlık, uygulama ve mobilya imalatı aşamalarında da eşlik etmeye devam ederiz.

Kalite Politikamız

En iyi derecede ahşap dekorasyonda; Kalifiye personel ile müşteri memnuniyetini arttırmak, kalitemizi sürekli geliştirerek bunu müşterimizin yararına kullanmak, mevcut müşteri portföyünü arttırarak daha çok personele iş olanağı yaratmak, Ahşap dekorasyon ve mobilya lider konuma gelmek kalite politikamızdır

Değerlerimiz

• Güvenilirlik

• Sorumluluk bilinci

• Taahhütlerine her açıdan bağlılık

• Yüksek kalite anlayışı

• Yenilikçilik

• Müşteri odaklılık